Scroll Top
Ponad 20 lat doświadczeń w grafice 3D
Pora przenosić modele do rzeczywistości.

Czym się zajmuję

Grafiką i szeroko pojętym digitalem zajmuję się przeszło 20 lat. Realizowałem zlecenia RÓŻNYCH agencji dla największych marek zarówno w kraju jak i zagranicznych. Nie boję się wyzwań i każdy projekt doprowadzam do SZCZĘŚLIWEGO finału.

Obecnie działam jako freelancer. 

Pracuję na wielu obszarach, jestem w stanie przygotować każdy format graficzny, projektować dla internetu, druku, wykonać Key Visuale czy zaprojektować markę. 

Nieustannie wyposażam też swoją pracownię 3d w nowy sprzęt i technologie. Zapraszam do kontaktu z nietuzinkowymi pomysłami.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Dziedziny w których mogę pomóc w szerokim zakresie, które rozwijałem latami to:

logo_studio

Moje Modus operandi

art direction

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Graphic Designer i Art Director.  Zdobyty warsztat pozwala mi  na kreatywność i swobodę twórczą, a jednocześnie pozwala zachować niezbędny profesjonalizm przy prowadzeniu projektu, Moją pracę cechuje konsekwencja, otwartość i dojrzałość. Nie boję się przy tym wyzwań, mam. odwagę twórczą by proponować niestandardowe rozwiązania, czego niejednokrotnie dowiodłem. W tematach digital i web współpracuję z doświadczonym programistą, W zależności od skali do projektu zapraszam też inne doświadczone osoby dtp-owca, copywritera, fotografa. Współpracując ze mną nie trwonisz pieniędzy u czasu na klasyczne problemy jakie mają miejsce przy współpracy z agencjami, za to pracujesz z bardziej zmotywowaną osobą i skalowalnym teamem.

Graphic design

Połowa mojego życia to praca z grafiką użytkową. Najpierw w drukarni (prepress), później na stanowisku Graphic Designer i Art Director. Daje mi to dziś możliwość realizowania dowolnych usług z zakresu grafiki. Z chęcią podejmuję się prac z zakresu Brand design, UI, web i printu. Krytyczne spojrzenie na własną pracę, pytania “czy tego właśnie oczekuje rynek i klient”, “czy sam bym to kupił” zawsze były głęboko zakorzenione w mojej świadomości, i są podstawowym narzędziem budowania jakości mojej pracy. Jest to pytanie, które zadaje sobie z każdą chwilą gdy projektuję, umożliwia mi to trafne realizowanie projektów, a w konsekwencji, z projektu na projekt, stale podnosi jakość mojej pracy. W tym temacie czuję się pewnie i jestem w stanie podjąć się zleceń o wysokim poziomie trudności.

3d

Grafiką 3d zajmuję się od początku XXIw, przeszedłem drogę przez wiele wiodących pakietów 3d, od 3d Studio Max, przez Newtek Lightwave po The Foundry MODO. Byłem też pionierem wykorzystania 3d w animacji dla architektów na poznańskim rynku obsługując pracownię CDF Architekci. Jestem m.in autorem trucka Lecha, ze słynnego billboardu “Zimny Lech”, oraz wielu dużych projektów i scenografii eventowych, choć prac których się podejmowałem dziś już nie zliczę. Wciąż realizuję zlecenia w tej dziedzinie. 

Lubię wyzwania i z chęcią podejmuję się trudnych tematów. Tak więc jeśli potrzebujesz czegoś w 3d to kontakt ze mną będzie strzałem w 10 😉

CONCEPT ART

Ciągłe zainteresowania fotografią, grafiką 3d a także technikami tradycyjnymi, fascynacje i obserwacje, wyzwoliły u mnie pewien potencjał w dziedzinie digitalpaintingu i concept artu. Ten ostatni sam w sobie zawsze mnie fascynował i był jakimś celem. Dziś jestem dobrze przygotowany by tworzyć koncepty pojazdów i urządzeń technicznych. Zwłaszcza w industrialnych sci-fi klimatach. Polecam się przy takich projektach. Szkiców i konceptów mam oczywiście “ciut” więcej niż publikuję 😉 Polecam mój profil na Art Station.

pracownia modelarska
i druku 3d

Moja pracowania jest wyposażona w wysokiej klasy drukarki 3d (Raise, V-core) w dwóch kluczowych technologiach FDM i mLCD / DLP. Na stanie posiadam też urządzenia postprodukcyjne, ploter laserowy a także pracownie modelarską, które dają mi spore możliwości wytwórcze. 

W mojej pracowni powstały m.in. niedawno w technice druku i postprodukcji modelarskiej dwa modele jachtu Megi One w skali 1/50 o długości kadłuba 70 cm każdy. Możliwe jest też wykonywanie makiet, nietypowych obiektów, prototypowanie a nawet produkcja mikroseryjna. Projekt, który z pasją realizuję to bardzo szczegółowe zestawy modelarskie polskich statków w skali 1/144 w ramach projektu One Man Shipyard 1/144 Series.

Zapraszam do współpracy